تراکتور برد را با تساوی عوض کرد ، صدرنشینی در خطر

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
تراکتور برد را با تساوی عوض کرد ، صدرنشینی در خطر
در چهارچوب رقابت های هفته دوازدهم لیگ برتر ، تراکتور صدرنشین از ساعت 14 در ورزشگاه اختصاصی به مصاف پدیده مشهد رفت که در پایان این بازی با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.
به گزارش تراکتورفنس ، تراکتور مانند بازی های قبلی خود بازی را هجومی و طوفانی آغاز کرد و در نیمه اول توپ های متعددی را بر روی دروازه پدیده برد ولی با بی دقتی مهاجمان و هافبک های سرخپوشان تبریزی تبدیل به گل تشد تا در نهایت نفوذ محمد ایرانپوریان از سمت راست و سانت بی نقص او فرزاد حاتمی را در دقیقه 38 نصیب یک موقعیت صد در صد کرد تا حاتمی روی مدافعان پدیده ضربه سر را وارد دروازه سفیدپوشان مشهدی کرد .
با شروع نیمه دوم پدیده اشتیاق زیادی برای زدن گل تساوی نشان می‌داد و به فاصله 16 دقیقه از آغاز این نیمه توانست به هدف خود نیز برسد. یاران مهاجری توسط محسن یوسفی و با اشتباه جمعی مدافعان و دروازه‌بان تراکتور موفق به گلزنی شدند.
همچنین این گل در لحظه‌ای به ثمر رسید که قلعه‌نویی کرار را به جای ادینیو وارد زمین کرد و بدین ترتیب تراکتور یکی از تعویض‌های خود را برای ادامه بازی و فرار از این توقف خانگی از دست داد.
در دقایق باقی مانده تلاش تراکتورسازان برای زدن گل برتری کارساز نشد و در نهایت این بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یافت و شاگردان قلعه‌نویی برابر مهمان خود به تقسیم امتیاز رضایت دادند.
ناگفته نماند یاران قلعه‌نویی در این دیدار ضربات ایستگاهی زیادی را به دست آوردند که هیچ کدام از آنها برای گلزنی و کسب پیروزی ثمری نداشت.
نکته جالب دیدار امروز کسب اولین امتیاز سرخ‌پوشان تبریز از پدیده در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بود که البته این طلسم‌شکنی با از دست دادن 2 امتیاز حساس همراه شد.
با این نتیجه، تراکتورسازی 24 امتیازی شده و موقتاً صدرنشین باقی ماند و این درحالی است که در صورت برتری پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی، یک بار دیگر جای سرخ‌پوشان تبریز و پایتخت در صدر جدول عوض خواهد شد.
در طرف دیگر نیز پدیده مشهد با یک امتیاز این بازی امتیازاتش را به عدد 15 افزایش داد ولی با این حال از رده دهم خود تکانی نخورد. 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.