کنفرانس خبری / قلعه نویی: بدشانسی آوردیم ! با بعضی ها که خودخواهی میکنند برخورد میشود

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

 

به گزارش تراکتور فنس ، امیر قلعه نویی سرمربی تیم تراکتور سازی تبریز در کنفرانس خبری بعد از بازی با پدیده در میان خبرنگاران حضور پیدا کرد و به سوالات آنها درباره بازی پاسخ داد :

 
نمی‌دانم درباره بازی چه بگویم. نیمه اول را خوب را شروع کردیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم اما این خواست خدا بود و در صحنه گلی که دریافت
کردیم هیچ‌کس مقصر نبود. بازی خوبی در نیمه اول ارائه دادیم. در صحنه گلی که دریافت کردیم از لحاظ روحی و روانی باید به هم می‌ریختیم ولی خدا را شکر تیم ما به بازی برگشت.به هر حال امیدوارم باران و برف بیاید ولی باد نوزد که این مساله روی کیفیت بازی ما و نمایش بازیکنان ما تاثیر می گذارد.
 
 به گروه داوری خسته نباشید می‌گویم اما احساس می‌کنم پنالتی ما گرفته نشد. در صحنه اول خطایی که روی سروش رفیعی اتفاق افتاد صددرصد پنالتی بود ولی در صحنه دوم برخورد توپ با دست مدافع پدیده را مطمئن نیستم. به نظرم وقت اضافه هم باید حداقل 6 دقیقه اعلام می‌شد. امیدوارم کامرانی‌فر (رئیس دپارتمان داوری) به این موضوع توجه داشته باشد. زمانی که ما یک بر یک بودیم داور از پنالتی ما گذشت. داوران ما جوانان خوش‌تیپی هستند و آینده داوری را بیمه می‌کنند اما امیدوارم شرایط از این هم بهتر شود.
من هم قبول دارم کرار در این دیدار ضعیف بود اما مدافع راست پدیده از جناح چپ ما خوب نفوذ می‌کرد برای همین مجبور شدیم تغییر تاکتیک دهیم. ضمن اینکه امروز روز خوب دروازه‌بان پدیده بود. همه دروازه‌بان‌هایی که مقابل ما قرار می‌گیرند بهترین می‌شوند.
 
بازیکنان پدیده چندین بار روی زمین افتادند و تعجب می‌کنم داور چرا فقط 4 دقیقه زمان تلف شده اعلام کرد. به هر حال به بازیکنان خداقوت می‌کنم که فوتبال خیلی خوبی بازی کردند هر چند از دست دادن 2 امتیاز ناراحتم. در نیمه اول بازی خیلی باکیفیتی ارائه دادیم. سروش رفیعی و هادی محمدی در این دیدار با شرایط بدی بازی کردند. رفیعی با معرفت تمام زمانی که متوجه مصدومیت محمد نوری شد علیرغم مصدومیتش بازی کرد. هادی محمدی هم چندین بار فیزیوتراپی کرد تا به این بازی رسید.
 
فرزاد حاتمی روز خیلی خوبی داشت اما یکی از بازیکنانم خیلی خودخواه بازی کرد. من نمی‌خواهم اسمش را بیاورم اما هواداران او را تشویق کردند. فرزاد حاتمی در جریان بازی به اندازه 2 بازیکن می‌دود. متأسفانه ما عدالت رفتاری نسبت به بازیکنانمان نداریم. هواداران وقتی همه بازیکنان را تشویق می‌کنند و به آنها روحیه می‌دهند باید به فرزاد حاتمی هم روحیه دهند. محمد ابراهیمی امروز خوب بازی کرد. من هم قبول دارم در 3-2 صحنه خودخواهانه عمل کرد. البته او در نیمه اول دچار مصدومیت جزیی شد.
 
 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.