قلعه نویی :آماده حفظ صدر نشینی هستیم / برای بازی با پدیده کمی استرس داریم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
به گزارش "تراکتور فنس"، امیر قلعه‌نویی سرمربی تراکتور سازان  در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پدیده، اظهار کرد: بازی سختی پیش‌رو داریم. تیم پدیده گربه سیاه تراکتور شده و این موضوع ناخودآگاه کمی استرس به تیم ما وارد کرده است. ما وضعیت خوبی داریم و امیدوارم با ارائه بازی خوب و منطقی بتوانیم پیروز شویم.  پدیده تیم بسیار خوبی است و مربی و کادر مدیریتی فنی دارد. این تیم را آنالیز کردیم و امیدوارم بتوانیم از نقاط ضعف حریف استفاده کرده و به نتیجه برسیم.
 
سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: هدفگذاری ما بازی به بازی است و پس از پیروزی مقابل صبا تمام فکر ما روی بازی فردا است. تیم‌ها با یکدیگر فرقی ندارند چرا که همه آنها مقابل تراکتور که تبدیل به برند شده تلاش مضاعفی می‌کنند اما بازیکنان ما با یکدیگر هم‌دلند و بزرگان تیم نیز واقعا بزرگی می‌کنند. ما در بازی‌هایمان سعی می‌کنیم در وهله اول گل نخوریم و سپس به دنبال گل زدن هستیم.
 
قلعه‌نویی در خصوص خطر کسر شش امتیاز از تراکتورسازی، گفت: وقتی که چهار سال پیش آقایان بستری فراهم کردند که من از این تیم بروم با فرهنگ مردم آذربایجان بازی کردند و توپ را به زمین من انداختند. برای سال دوم برنامه‌های زیادی داشتم که متاسفانه در اوج فصل نقل و انتقالات گفتند که حتی هزار تومان هم پول نداریم و این به آن معنی بود که می‌خواستند من از تراکتور بروم چرا که با وجود من نمی‌توانستند برخی کارها را بکنند. من فقط می‌خواهم که قراردادهای بعد از من را به مردم نشان دهند چرا که با برخی بازیکنان به گونه‌ای قرارداد بستند که پدر باشگاه در آمده است . البته ما در این فصل حتما باید تیم را تقویت کنیم و برخی نقاط ضعف‌مان را پوشش دهیم.
 
قلعه نویی درباره مصدومیت بعضی از بازیکنان، گفت: در وهله اول باید بازیکنان نگرش فرهنگی خودشان را درست کنند تا تفکر حرفه‌ای داشته باشند و نسبت به پولی که می‌گیرند برای تیم‌شان وقت بگذارند. برخی‌ها مثل مهدی رجب‌زاده، عنایتی و مرتضی اسدی تا این سن فوتبال بازی می‌کنند اما برخی‌ها هم به همه کارهایشان می‌رسند و اولویت آخرشان تمرین و استراحت است. البته خود من هم باید در این خصوص نگرشم را عوض کنم چرا که در تمرینات از بازیکنان می‌خواهم که مثل شرایط مسابقه محکم بازی کنند و این موضوع باعث آسیب‌دیدگی آنها می‌شود.
 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.