بعد از بازی

تحلیل بعد از بازی

مهم ترین چالش امیر در این بازی پست مدافع چپ بود که در نبود آقایی مجبورا مهدی زاده جوان را از دفاع میانی به سمت چپ برده بود ، باتوجه به فوتبال ایستای مهدی زاده این اتفاق قابل پیش بینی بود که منصوریان تمام زور تیمش را با توجه به داشتن خسرو حیدری به این قسمت زمین معطوف کند .

در چهارچوب رقابت های هفته دوازدهم لیگ برتر ، تراکتور صدرنشین از ساعت 14 در ورزشگاه اختصاصی به مصاف پدیده مشهد رفت که در پایان این بازی با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.
به گزارش تراکتورفنس ، تراکتور مانند بازی های قبلی خود بازی را هجومی و طوفانی آغاز کرد و در نیمه اول توپ های متعددی را بر روی دروازه پدیده برد ولی با بی دقتی مهاجمان و هافبک های سرخپوشان تبریزی تبدیل به گل تشد
دیدار دو تیم طبق پیش بینی که از قبل هم میشد , با دفاع چند لایه صبایی ها و کنترل توپ بیشتر تراکتوری ها اغاز شد, گرچه بعضا بازیکنان صبا ضد حمله های جسته و گریخته ای را ترتیب دادند که ثمر بخش نبود و در مقابل تراکتوری ها روزنه هایی برای نفوذ پیدا میکردند که به خطر خاصی رو دروازه لک منجر نمیشد.
دقایق پایانی نیمه اول که تراکتورسازان با دفاع چند لایه بازیکنان صبا روبرو شده بودند و کاری از پیش نمیبردند بالاجبار با استفاده از فیزیک بلند حاتمی و ضربات سر وی روبه توپ های بلند آوردند که به نتایج کم و بیش مثبتی دست پیدا کردند.